Online Katalog
WhatsApp Telefonla Bilgi Alın

Konsept

Gündoğan koyunun rüzgarını ve öğlen güneşini  en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 500 metre mesafede yaklaşık 20 bin m2  arsa üzerine kurulan AP SEA GATE projemizde;  düz ayak çıkışlı  12 adet Müstakil Bahçeli Havuzlu/ Havuzsuz 2+1+(1), 5 adet 3+1+(1) Havuzlu Müstakil Villa, 13 adet 4+1+(2) Havuzlu Müstakil Villa olmak üzere, 30 Aile yer almaktadır

AP SEA GATE de 2+1+ (1)  ve 3+1 lerde 2’şer, 4+1+(2) villalarımızda ise 4'er araçlık otoparklar sayesinde zahmetsiz bir yaşamı kapınızın önüne getirmekteyiz. 

Geniş mekânlara sahip müstakil bahçeli havuzlu / havuzsuz 2+1+(1) lerimiz, duvar payları  ile birlikte 126-138m2 arasında değişen büyüklüklerde,  3+1 havuzlu  müsatakil villalarımız duvar payları ile birlikte 162m2, 4+1+(2) havuzlu müstakil villalarımız ise 287m2 olarak tasarlandı. Projemizin 2850 metre uzunluğa ulaşan ve 8500 m2 alanı kaplayan bahçe duvarları, Bodrumun muhteşem doğal yapısına uygun olarak Hekimköy Taşları ile yapılmıştır. 
 

Bodruma imzasını atmış ünlü MİMAR EMRE KUNT’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, ahşap karışımı şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması, sitede yer alan mülklerin  ortalama  kendi oturumları hariç yaklaşık 125 ile 387m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış, bu durum  bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 430 m2 ile 860 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.  AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan, ısıtmalı ortak açık yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve fitness  gibi spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir projedir.

Bir dünya markası haline gelen güzel Bodrum'umuzda, insanlar artık sadece tatil mevsimlerinde değil, 4 mevsim konaklamak üzere gayrimenkul almak istemektedir. Şani İnşaat olarak, daima farklılıkların peşinde koşan bir vizyonla, tüm kapalı mekanlarımız da yer alan VRF Sistemli klimalara ilave olarak ayrıca yerden ısıtmalı kalorifer sistemi ile döşenmiştir. Bununla birlikte havuzlardaki suyunda ısınmasını sağlayan sistemi ile keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açmıştır.

Projede, arsa sınırları içerisinde yer alan özel bodrum taşlarını ve zeytin ağaçlarını mümkün olduğunca koruyarak doğallığı bozmamaya gayret gösterilmiş, çıkan taşlar ve ağaçlar ile yine kendi peyzaj alanımız içerisinde doğal ortamlar oluşturmak için özenle kullanılmıştır.

KEYİFLİ TATİLLER……