Konsept

Bodrum’un son dönemde popülaritesini arttırmış güzide tatil bölgelerinden GÜNDOĞAN'da yer alan AP SEA GATE de Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 600 metre mesafede yaklaşık 20 dönüm arsa üzerine kurulmuş olup,  projemizde 38 adet 125-148 m2 arası değişen büyüklükte 2+1 bahçeli flat ile 5 adet havuzlu  müstakil 159 m2  tek katlı 3+1 villamız olmak üzere 43 bağımsız bölümden oluşan 24 adet blok yer almaktadır. Projede dublex daire bulunmayıp, istenildiğinde proje imalat safhasında olmak şartıyla alt ve üst kat birleştirilerek 4+1 dublex havuzlu villa olarak da müşterilerimize teslim edilebilme imkanına sahiptir 

Projemizin en önemli özelliği,geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak tarzda, çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan renkler, mermer taş ve  ahşap görünümü estetiğin ön plana çıkmasını sağlamıştır.

Projemizin diğer bir ayrıcalığı da, 20 dönüm arsa üzerinde sadece 24 bloğun yer alması nedeniyle daire oturumları hariç  65 m2 ile 420 m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanlarına sahip olması ve yaklaşık 500 m2 ile 700 m2 arasında arsa hissesine sahip proje olmasıdır. 

AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan ortak yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve masa tenisi gibi açık spor ve güneşlenme alanlarının, 24 saat güvenliğin, sosyal tesislerimizin yer aldığı, keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir projedir.

Projede yine, arsa sınırları içerisinde yer alan özel bodrum taşlarını ve zeytin ağaçlarını mümkün olduğunca koruyarak doğallığı bozmamaya gayret gösterdik.

KEYİFLİ TATİLER……