Proje Hakkında

ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC AŞ. güvencesi ile Bodrum’un son dönemde popülaritesini arttırmış güzide tatil bölgelerinden GÜNDOĞAN'da yer alan projenin adı AP SEA GATE oldu.

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 600 metre mesafede 19481 m2 arsa üzerine kurulacak projemizde 38  adet  2+1 bahçeli flat  ile  5 adet müstakil havuzlu  3+1 villamız olmak üzere 43 bağımsız bölümden oluşan 24 adet blok yer almaktadır. Geniş mekanlara sahip 2+1 dairelerimiz duvar payları  ile birlikte 125-140 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve müstakil havuzlu 3+1 villalarımız da duvar payları ile birlikte 157 m2 olarak tasarlandı. Projede dublex daire bulunmayıp, üst kat ve alt kat istenildiğinde proje imalat safhasında olmak şartıyla, birleştirilerek 4+1 dublex havuzlu villa olarak da müşterilerimize teslim edilebilme imkanına sahiptir.

Bodruma imzasını atmış ünlü MİMAR EMRE KUNT’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, ahşap karışımı şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması,sitede yer alan mülklerin  ortalama  kendi oturumları hariç  65 m2 ile 420 m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış,bu durum  bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 450 m2 ile 650 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.  AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan, yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve masa tenisi gibi açık spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir projedir.

Projede, arsa sınırları içerisinde yer alan özel bodrum taşlarını ve zeytin ağaçlarını mümkün olduğunca koruyarak doğallığı bozmamaya gayret gösterilmiş, çıkan taşlar ve ağaçlar ile yine kendi peyzaj alanımız içerisinde doğal ortamlar oluşturmak için özenle kullanılmıştır.

AP SEA GATE, cazip lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara kolay ulaşım imkanları sağlıyor. Gündoğan merkeze ve otogara 1 km, Yalıkavak'a 5,9 KM, Ortakent'e 16 KM, Bodrum'a 21 KM, Türkbüküne 10 km ve havaalanına ise 49 kilometrelik mesafede konumlanıyor. 

Projemizde çözüm ortaklarımız, CAT MİMARLIK ve GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI iş birliği ile en güzide komşuları ve en güzel yapıları size sunmaya çalışacağız. 

SİZLERİ AP SEA GATE'DE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ,
KEYİFLİ TATİLLER……
ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC.AŞ.