Online Katalog

Proje Hakkında

ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC A.Ş. güvencesi ile Bodrum’un son dönemde popülaritesini arttırmış güzide tatil bölgelerinden GÜNDOĞAN'da yer alan projenin adı AP SEA GATE oldu.

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 500 metre mesafede 19481 m2 arsa üzerine kurulacak AP SEA GATE projemizde 12 adet bahçeye düz ayak çıkışlı  Müstakil Bahçeli Havuzlu/ Havuzsuz 2+1+ (1), 5 adet 3+1 Havuzlu Müstakil Villa, 9 adet 4+1+ (2) Havuzlu Müstakil Villa, 4 adet 5+1+ (2) Havuzlu Müstakil  Villa olmak üzere, 30 Aileden oluşan 24 adet blok yer almaktadır.

AP SEA GATE de 2+1+ (1)  ve 3+1 lerde 2’şer, 4+1+(2) ve 5+1+(2) villalarımızda ise 4'er araçlık otoparklar sayesinde zahmetsiz bir yaşamı kapınızın önüne getirmekteyiz.

Geniş mekânlara sahip müstakil bahçeli havuzlu / havuzsuz 2+1+(1) lerimiz, duvar payları  ile birlikte 126-138m2 arasında değişen büyüklüklerde,  3+1 havuzlu  müsatakil villalarımız duvar payları ile birlikte 162m2, 4+1+(2) ve 5+1+(2)  havuzlu müstakil villalarımız ise 287m2 olarak tasarlandı. Projemizin 2850 metre uzunluğa ulaşan ve 8500 m2 alanı kaplayan bahçe duvarları, Bodrumun muhteşem doğal yapısına uygun olarak Hekimköy Taşları ile yapılmıştır. 

Bodruma imzasını atmış ünlü MİMAR EMRE KUNT’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş kaplamalar projeye şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması, sitede yer alan mülklerin  ortalama  kendi oturumları hariç yaklaşık 125 ile 420m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış, bu durum  bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 430 m2 ile 860 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.  

AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan, ısıtmalı ortak açık yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve fitness  gibi spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir proje olmasına özen gösterilmiştir.


Yine diğer bir bakış açısı ile bir dünya markası haline gelen güzel Bodrum'umuzda, insanlar artık sadece tatil mevsimlerinde değil, 4 mevsim konaklamak üzere Bodrumda mülk satın almak istemektedir. Şani İnşaat olarak  bu talebi karşılamak üzere,  tüm kapalı mekânlarımıza koyduğumuz  VRF Sistemli klimalarımız (ısıtma- soğutma)  ile yazın serinleyecek, kışın ise ısınacak, klima kullanmak istemediğiniz zamanlarda da kapalı mekanlarda döşenilen yerden ısıtmalı kalorifer sistemi ile de ısınmanın keyfine ulaşacaksınız. Bununla da kalmadık ve 4+1+(2) ve 5+1+(2) villa konseptlerinde standart olarak salona yerleştirilen dekoratif şömineler sayesinde odun ateşinin sıcağında keyifli zamanların ve Havuzlardaki suyunda ısınmasını sağlayan sistemimiz ile de keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açmıştır.

AP SEA GATE, cazip lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara kolay ulaşım imkanları sağlıyor. Gündoğan merkeze ve otogara 750 metre, Yalıkavak'a 5,9 KM, Ortakent'e 16 KM, Bodrum'a 21 KM, Türkbüküne 10 km ve havaalanına ise 49 kilometrelik mesafede konumlanıyor. 

 

SİZLERİ 
AP SEA GATE'DE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ,
KEYİFLİ TATİLLER……
ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC.AŞ.