Online Katalog

Proje Hakkında

ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC A.Ş. güvencesi ile Bodrum’un son dönemde popülaritesini arttırmış güzide tatil bölgelerinden GÜNDOĞAN'da yer alan projenin adı AP SEA GATE oldu.

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan, denize ve plaja 600 metre mesafede 19481 m2 arsa üzerine kurulacak projemizde; 

12 adet bahçeye düz ayak çıkışlı müstakil 2+1 FLAT, 5 adet 3+1 havuzlu müstakil villa,  9 adet 4+1 havuzlu müstakil villa, 4 adet 5+1 havuzlu müstakil villa olmak üzere, 43 bağımsız bölümden oluşan 24 adet blok yer almaktadır.  AP SEA GATE de 2+1 ve 3+1 lerde 2’şer, 4+1 ve 5+1 villalarımızda ise 4 er araçlık otoparklar sayesinde zahmetsiz bir yaşamı kapınızın önüne getirmekteyiz.

Geniş mekânlara sahip havuzlu 2+1 müstakil bahçeli flatlerimiz, duvar payları  ile birlikte 126-148 m2 arasında değişen büyüklüklerde, müstakil havuzlu 3+1 villalarımız da duvar payları ile birlikte 162 m2, 4+1 ve 5+1 havuzlu müstakil villalarımız ise 302 m2 olarak tasarlandı. Projemizin bahçe duvarları, Bodrumun muhteşem doğal yapısına uygun olarak Hekimköy Taşları ile yapılmaktadır. 

Bodruma imzasını atmış ünlü MİMAR EMRE KUNT’un elinde tasarlanan projemizin en önemli özelliği ise geniş arazi yapısındaki ölçülü eğim sayesinde  Blok yerleşiminde tüm bloklarımızın deniz ve doğa manzarasını doyasıya alacak şekilde çapraz ve birbirini engellemeyecek şekilde geniş teraslara sahip villalar olarak tasarlanmış olmasıdır. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, ahşap karışımı şık bir görünüm katmıştır.

Projemizin yaklaşık 20 dönüm arsa büyüklüğüne sahip olmasına rağmen imar yapılaşma yoğunluğunun yüzde 20’lerde olması nedeniyle sadece 24 bloğun yer alması, sitede yer alan mülklerin  ortalama  kendi oturumları hariç yaklaşık 125 ile 420 m2 arasında değişen geniş bahçe ve genel peyzaj alanları kazandırmış, bu durum  bağımsız bölümlerin arsa paylarını yükselterek kişi başı 430 m2 ile 860 m2 arası arsa payına sahip mülkler haline getirmiştir. Geniş peyzaj ve bahçe alanları sayesinde, yeşilin ve denizin bir arada yer aldığı muhteşem tatil keyfini bir arada sahip olacaksınız.  AP SEA GATE Sizlere özel yaşam alanı sunan, ısıtmalı ortak açık yüzme havuzumuzun, sauna, fin hamamı ve fitness  gibi spor ve güneşlenme alanlarının yer aldığı sosyal tesislerimizden de yararlanabilecek keyifli zaman geçirebileceğiniz konsept bir projedir.

Bir dünya markası haline gelen güzel Bodrum'umuzda, insanlar artık sadece tatil mevsimlerinde değil, 4 mevsim konaklamak üzere gayrimenkul almak istemektedir. Şani İnşaat olarak, daima farklılıkların peşinde koşan bir vizyonla ısınma ve serinlemeye çok ciddi önem verdik. Tüm kapalı mekânlarımız da yer alan VRF Sistemli klimalarımız ile yazın serinleyecek, isterseniz kışın ısınacaksınız. Ayrıca klima sistemine ilave olarak kapalı mekanlarda yerden ısıtmalı kalorifer sistemi ile de ısınabileceksiniz. Bununla kalmadık ve 4+1 ve 5+1 villa konseptlerinde standart olarak salona yerleştirilen dekoratif şömineler sayesinde odun ateşinin sıcağında keyifli zamanlar da sizi bekliyor. Yine ŞANİ İNŞAAT Havuzlardaki suyunda ısınmasını sağlayan sistemimiz ile de keyifli ve huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere açmıştır.

Projede, arsa sınırları içerisinde yer alan özel bodrum taşlarını ve zeytin ağaçlarını mümkün olduğunca koruyarak doğallığı bozmamaya gayret gösterilmiş, çıkan taşlar ve ağaçlar ile yine kendi peyzaj alanımız içerisinde doğal ortamlar oluşturmak için özenle kullanılmıştır.

AP SEA GATE, cazip lokasyon özellikleri ile de içerisinde yaşayacaklara kolay ulaşım imkanları sağlıyor. Gündoğan merkeze ve otogara 1 km, Yalıkavak'a 5,9 KM, Ortakent'e 16 KM, Bodrum'a 21 KM, Türkbüküne 10 km ve havaalanına ise 49 kilometrelik mesafede konumlanıyor. 
Projemizde çözüm ortağımız, CAT MİMARLIK ve GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI iş birliği ile en güzide komşuları ve en güzel yapıları size sunmaya çalışacağız. 


SİZLERİ 
AP SEA GATE'DE KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ,
KEYİFLİ TATİLLER……
ŞANİ İNŞAAT TAAH SAN TİC.AŞ.