Online Katalog

AP FOREST GATE

AP FOREST GATE, ŞANİ İNŞAAT’ın kendi arsası üzerine kurulu, Ankara Yenimahalle ilçesi Yeni Batı
Mahallesi sınırları içerisinde Ankara merkeze 15 dk, havaalanına 25 dk mesafede alışveriş merkezlerine 5 ile 15 dakika mesafede yer alan, tamamen yetişmiş yüksek boydaki çamlardan oluşan karaçam ormanına sıfır konumda ve odaların yapısı ve dış cephe açısından Şani İnşaat mührü vurulan bir projedir.

AP FOREST GATE, konumundaki avantaj sayesinde, sabah gün doğumunda ve yağmurlu havalarda, çam kokuları ile uyanacak, oksijene doyacaksınız. ormanın yeşilini, Ankara ve Göksu Gölü manzarasını birlikte seyredeceğiniz keyifli dakikalarınız olacak.

AP FOREST GATE kule katlarda, 193 m2 büyüklüğünde  A Tipi 45 adet 5,5+1 ve 230 m2 büyüklüğünde 26 adet  B Tipi 5,5+2 den oluşan toplam 71 adet daireden ve 360 m2 kapalı alanlı 250 m2 bahçe büyüklüğe sahip 6 adet 6+1 müstakil villadan oluşan konsept bir projedir. Toplam 23000 m2 inşaat alanına sahip projede her bağımsız bölümde açık ve kapalı 2 araçlık otopark mevcuttur. Projedeki daire içi mimari çizimi, daire büyüklüklerine göre her dairede 4 ve 5 adet banyo olacak şekilde ve, balkon büyüklük ölçüleri ve ısınma altyapısı sayesinde de istenilirse ekstra bir oda daha kazanımı sağlayacak şekilde fonksiyonel kullanıma göre tasarlanmıştır.

AP FOREST GATE de Keyifli Yaşam Sizi Bekliyor.

https://www.apforestgate.com/